Презентација активности у пројектима

Децембарски дани су време када сумирамо оно што смо радили током године и кујемо планове за наредну. Тако је у четвртак, 2. децембра 2021. године у нашој школи одржана презентација активности Тимочког клуба, Центра за креативни развој и Центра за локалну демократију – ЛДА.Посетили су нас представници ових удружења грађана Ана Јовановић и Никола Дојчиновић, а активности су презентовали ученици Видосава Јовановић, Анастасија Вуксановић, Дуња Марија Милетић и Михајло Матић.Пројекти који су презентовани су ”Тачка на И”, ”Волонтери померају границе у ванредним ситуацијама” и ”Различитости нас уједињују”. Радионице, Светски дан чишћења, понашање у ванредним ситуацијама (са нагласком на прву помоћ), као и размена искуства са другарима из Београда, занимљива су и пре свега корисна сусретања, уз забаву, учење и препознавање потребе да се наша средина учини лепшим местом за младе.Ученици који су присуствовали овом занимљивом догађају имају прилику да се прикључе активностима у наредном периоду и да и сами допринесу развоју и напретку наше локалне заједнице. Бити активан члан друштва, свестан своје улоге појединца који може да барем нешто промени набоље – то треба да буде наш циљ.

Презентација активности у пројектима