Такмичење из српског језика

Након завршених општинских такмичења из српског језика, која обухватају такмичење из књижевности – Књижевна олимпијада и такмичење у познавању језика и језичке културе, ученици наше школе који су се пласирали на окружни ниво су: Теодора Тимилијић 3/1 (2. место)- Књижевна олимпијада, а за језик: Петра Здравковић и Емилија Стаменковић, ученице 1/1 разреда, које су освојиле 2. место и Миља Стојановић 3/2, 3. место. Ученице 3/1 разреда Емилија Тошић и Софија Милошевић, на основу прошлогодишњег пласмана, имају директну проходност на Окружно такмичење. Похвале за ангажовање и солидно знање на овим такмичењима иду и Петру Ракићу, Богдану Пешићу и Нини Јеремић, ученицима 1/1разреда. Предметни професор наших ђака је Катарина Ђурић.

Такмичење из српског језика