Супер Школа

У четвртак, 22. априла, одржана је конференција под називом Супер Школа, у организацији Уније средњошколаца Србије (УНСС) и Министарства науке,просвете и технолошког развоја. На конференцији је било речи о социјалној правди и одрживом развоју у образовању кроз активизам ученика. Представник наше школе на овом догађају била је Тамара Миленковић, ученица трећег разреда. На конференцији је било речи и о пројекту Средњошколска академија одрживог развоја (САОР) у коме је Тамара активно учествовала. У четвртак је премијерно приказан видео који представља резултат рада Тамарине групе, а исти се налази у оквиру ове објаве. Подсетимо, Тамара је са својом групом радила на циљевима 7 и 12, који подразумевају коришћење обновљивих извора енергије и правилно управљање отпадом.

Супер Школа