Знањем до посла

Данас смо у оквиру програма “Знањем до посла” одржали радионицу “Реални сусрет са архитектом” у Књажевачкој гимназији, коју смо реализовали у сарадњи са г. Миланом Цветковићем, дипломираним инжењером архитектуре. На овом реалном сусрету смо говорили о томе како изгледа процес школовања једног архитекте и колико је захтевно полагање испита, како изгледа један његов радни дан, а разговарали смо и о предностима и недостацима овог занимања. Предочио нам је и колико времена је заиста потребно да би се урадио план неког објекта, као и да дипломирани архитекта може да ради у различитим секторима, и да не мора да се бави само пројектовањем стамбених и пословних објеката.
Такође, господин Цветковић је оставио могућност да заинтересовани ученици заједно са професорима, могу да посете Биро Цветковић у ком ради и боље се упознају са послом који обавља архитекта.

Знањем до посла