Дан језика

“Лов на језичко благо”- иновација у обележавању Дана језика у Књажевачкој гимназији!
Ове године, поводом традиционалног обележавања Дана језика, ученици наше школе су имали задатак да, пратећи упутства и инструкције, стижу на предвиђена одредишта, где су их чекала питања из области страних и српског језика. Само су им тачни одговори омогућавали да крену на следећи локалитет. У овој едукативној игри, ученици су морали да покажу своје језичко знање, али и креативност, сналажљивост, асоцијативно повезивање појмова, као и физичку спретност и брзину. Најуспешнија, међу свим изузетно посвећеним и ангажованим екипама, “ловила” је у саставу: Валентина Ранђеловић 1/1, Ена Николић 2/2, Тадија Мицић 3/3, Сандра Лазаревић 4/2 и Михајло Ристић 4/2.

Слика може припадати 4 особе, људи стоје, дрво и напољу

Слика може припадати 4 особе и људи стоје