Прво место Западног Балкана

Представник Књажевачке гимназије на овогодишњем Пословном изазову Западног Балкана, такмичењу у осмишљавању и презентовању бизнис и маркетинг идеја, била је ученица 3/1 разреда Мина Миленковић. Мина је прошла све нивое такмичења: регионално, одржано у Зајечару, републичко, одржано у Београду и дошла до Балканског такмичења које се реслизовало у Улцињу од 25. до 27. априла. На највишем нивоу такмичења, Мина, са својим тимом, осваја прво место. Са овог такмичења Мина носи најпозитивније утиске. Осим што је овим пројектом у себи открила предузетничке вештине, што је победила трему приликом јавног презентовања и научила много тога новог, Мина је стекла и нова пријатељства, упознала вршњаке из различитих градова и обогатила свој свет новим искуствима и видицима. Сем Мине, у Пословном изазову су се ове године опробали и наши ученици: Нада Радосављевић 3/1, Лука Недељковић и Давид Давидовић 4/2 и Арсеније Петровић и Новак Виденовић 1/1. Ментор нашим гимназијалцима у овом пројекту је професор Милијан Срејић.

Прво место Западног Балкана