Окружно такмичење из биологије

Окружно такмичење из биологије одржано је 23. априла 2023. у нашој школи. Учествовало је чак 13 ученика Књажевачке гимназије, што је заиста изузетан број. На републичко такмичење, које ће се одржати 27. маја на Природно-математичком факултету у Крагујевцу пласирало се пет ученица. То су: Анђелија Видојковић и Нађа Радовановић из првог разреда, те Емилија Тошић, Софија Милошевић и Милица Петровић из другог разреда. Њихов предметни професор је Ана Савев.

Честитамо ученицама на пласману и желимо им много успеха у Крагујевцу! На овом такмичењу учествовали су и следећи ученици: Арсеније Петровић, Анђела Стојановић, Даница Велојић, Марта Марковић (први разред), Ања Милошевић, Алекса Динић (други разред), Миња Радивојевић и Тадија Мицић (трећи разред).

Окружно такмичење из биологије