Крос РТС-а

Традиционални Крос РТС-а, који је ове године одржан у петак 17. маја на градском стадиону, окупио је велики број учесника, а ученици Књажевачке гимназије постигли су одличне резултате.

У чак три категорије ђаци наше школе освојили су прва два места: у првом, другом и трећем разреду.

Међу првацима, прво место припало је Милутину Тошићу, а друго Матеу Драгутиновићу, ученицима 1/1 разреда.

У другом разреду победио је Вељко Милошевић, а одмах за њим на циљ је стигао Никола Николић, спортисти из 2/1 разреда.

У трећем разреду најбржа је била Емилија Тошић, ученица 3/1, која је, између такмичења из других предмета, нашла времена да учествује и у спортским активностима. Друго место припало је Ани Лукић 3/2, која је већ показала свој спортски таленат учешћем у гимнастичким такмичењима на међуокружном нивоу.

Задовољни смо наступом и резултатима наших yченика и честитамо им на њима.

Наставници физичког васпитања: Милан Николић и Марија Милетић.

Крос РТС-а