Испраћена генерација матураната

И генерација матураната 2022/23. године испраћена је из своје школе – Књажевачке гимназије на већ уобичајен начин. Свечаном доделом диплома у Дому културе, која је подразумевала уручивање докумената сваком матуранту понаособ и мали уметнички, пригодни програм, и званично је завршено њихово средњошколско образовање. Овом догађају присуствовали су родитељи, пријатељи, професори, суграђани, а реализован је уз помоћ професора српског језика и музичке културе Бојана Ристића и Јулијане Милосављевић, као и ученика Гимназије. Са својим матурантима су и овом прилике биле одељењске старешине Ана Савев и Мирјана Пејчић Збиљић. Међу осталим изузетним ученицима, носилац Вукове дипломе је Андреа Тимилијић, а ученик генерације је Нада Милутиновић. Нашим матурантима желимо реализацију планова и много успеха и среће у новом животном циклусу.

Испраћена генерација матураната