Дан школе

Књажевачка гимназија је свој дан обележила у петак, 12. маја. Тим поводом, изашао је нови број школског часописа “Погледи”, у коме су забележени сви важни тренуци из текуће школске године, одржана је свечана академија на којој су додељене јубиларне награде запосленима, као и награде ученицима са најбољим постигнућима и резултатима. Такође, изведен је и уметнички колажни програм “Са обе стране екрана”, у оквиру кога су наши ученици, на српском и енглеском језику, показали своја глумачка, музичка и рецитаторска умећа. Обележавање 152. рођендана наше школе је и симболично заокруживање још једне школске године пуне успеха, најразличитијих активности, одличних резултата и многих награда. Захваљујемо свим гостима који су нам, својим присуством, указали част и поштовање.

Дан школе