Такмичења из српског језика, географије и историје

Веома успешан такмичарски викенд за књажевачке гимназијалце! У суботу и недељу, 26. и 27. фебруара, одржана су општинска такмичења из српског језика, географије (Национална географска олимпијада) и историје. Сви наши ученици су се, на основу освојеног броја бодова, пласирали на окружни ниво. Из српског језика то су ученице 1/1 разреда:

1. Емилија Томић, 2.место🥈
  2. Ања Милошевић, 3.место 🥉
  3. Емилија Тошић, 3.место 🥉
  4. Софија Милошевић, 3.место 🥉
    и ученица 4.разреда Лана Јеленковић која је освојила 2.место 🥈.
    Предметни професори ових ученица су Бојан Ристић и Катарина Ђурић.
    Ученик Милан Бајић, 3/2 одељења, освојио је друго место и из географије и из историје 🥈🥈, на којој је друго место 🥈освојила и Милица Ђорђевић, ученица 1/1 разреда. Њихови професори су Југослав Динић и Дарко Петровић.
    Свим ученицима честитамо на постигнутим резултатима
Такмичења из српског језика, географије и историје