Каријерно вођење и у овој школској години

Јуче је у Књажевачка Гимназија -Званична Страна, одржано групно каријерно саветовање за ученике завршних разреда, као део програма Знањем до посла, који спроводи Тимочки клуб.
Каријерна практичарка Слађана Милутиновић је са ученицима и ученицама разговарала о избору њихових будућих занимањима и шта је то, што их чека након завршетка средње школе.
Договорено је да приликом следеће посете буду одржани Реални сусрети, на којима ће ђаци моћи да разговарају са представницом или представником занимања за која су показали заинтересованост.
Циљ групног каријерног саветовања је такође био и да се средњошколци и средњошколке упознају са услугама каријерног вођења и саветовања, као и са могућношћу пружања индивидуалног каријерног саветовања. Ученцима и ученицама је представљен и WayFi квиз и Basic Check test.

Каријерно вођење и у овој школској години